Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of:


Par uzņēmumu

Leinonen ir profesionāls un uzticams grāmatvedības pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Rīgas birojs ir starptautiska grāmatvedības un konsultāciju uzņēmuma Leinonen Group daļa.

Uzticami un profesionāli

Pieredze dod pārliecību. Šajā reģionā esam darbojušies jau gandrīz 20 gadus, tādēļ pārzinām gan tā izaicinājumus, gan potenciālu. Mēs vēlamies ar šim zināšanām dalīties ar Jums. Sazināties.

Precizitāte un garantija

Katru Leinonen klientu vienmēr apkalpo profesionāls grāmatvedis, nodrošinot visu uzņēmumam nepieciešamo atbalstu. Uzziniet vairāk par mums.
: