Komerctiesības un M&A darījumi


Nodrošinām juridisko atbalstu uzņēmumu dibināšanā un reģistrācijā, sagatavojot visus nepieciešamos dokumentus un vadot procesu Uzņēmumu reģistrā. Veicam nepieciešamās izmaiņas uzņēmuma valdes un dalībnieku sastāvā vai pamatkapitālā, sniedzam atbalstu uzņēmumu reorganizācijās (apvienošanas, sadalīšanas, pārveidošanas), kā arī darbības apturēšanā, likvidācijā un citās darbībās. Piedāvājam atbalstu darījumos ar uzņēmumu kapitāla daļām, tajā skaitā, padziļinātas izpētes (due diligence) veikšanu pirms uzņēmuma iegādes, nodokļu seku izvērtējumu, darījuma formas, sastāvdaļu un nepieciešamo nodrošinājumu izvēli, līgumu un citas nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu, tiesību nostiprināšanu, reģistrāciju un citas nepieciešamās darbības.


Jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar Leinonen vadošo juristu Jāni Ozoliņu pa e-pastu: Janis.Ozolins@leinonen.lv vai tālruni: +371 67 323 901 vai arī aizpildot mūsu kontaktu formu, mēs sazināsimies ar Jums!  

Mēs priecāsimies tikties ar jums un apspriest jūsu jautājumus un vēlmes!


:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: