Nodokļu konsultāciju pakalpojumi


Leinonen piedāvā plašu profesionālu nodokļu pakalpojumu klāstu. Problēmu risināšana par labu mūsu klientiem ir mūsu starptautiskās uzņēmējdarbības dabiska sastāvdaļa. Visi pieprasījumi tiek novērtēti un vienmēr rūpīgi apspriesti, izskatot katru gadījumu atsevišķi. Mums ir svarīgi vienoties par skaidriem un izmērāmiem mērķiem katrā uzdevumā, lai nodrošinātu pēc iespējas labākus rezultātus mūsu klientiem. 


Mūsu galvenās specializācijas nozares ir:

Plānotās uzņēmējdarbības analīze un atbalsts juridiskās formas izvēlē 

Vispārējās nodokļu konsultācijas

Nodokļu pārskati un deklarāciju sagatavošana

Nodokļu aprēķināšanas pārbaude

Atbalsts nodokļu administrācijas auditā

Nodokļu saistību pārbaudes saistībā ar uzņēmumu iegādi

Nodokļu strukturēšana

Transfertcenu dokumentācija 

Semināri
Nodokļu konsultācijas Leinonen Latvia

Lai saņemtu Latvijas nodokļu konsultāciju pakalpojumus, sazinieties ar mūsu biroju.

:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: