Uzticami grāmatvedības nozares profesionāļi parūpēsies par Jūsu uzņēmējdarbību Latvijā


"Mēs ticam, ka mūsu stabilā pozīcija Latvijas tirgū ir nostiprinājusies, pateicoties mūsu čaklajai un profesionālajai komandai. Visam pamatā ir zināšanas, taču ir nepieciešams daudz kas vairāk – daudzpusīga pieredze, atbilstoši lēmumi un pareiza attieksme.

Mēs vēlamies būt uzticams ilgtermiņa partneris saviem klientiem. Mūsu mērķis ir izprast Jūsu biznesu, paredzēt riskus un arī palīdzēt būt veiksmīgiem Latvijā. Ceram uz sadarbību arī ar Jums.”

Jūlija Bajāre
Servisa Menedžere
:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: