Leinonen Latvia ir Leinonen Group daļa


Leinonen Group palīdz klientiem iekļauties un būt veiksmīgiem izaicinājumiem pilnās uzņēmējdarbības vidēs, sniedzot augstas kvalitātes grāmatvedības, konsultāciju, algu administrēšanas, vadības un revīzijas pakalpojumus. Leinonen vienmēr cenšas veicināt savu darba metožu uzticamību, drošību un ērtību tā, lai varētu sekmēt klientu uzņēmējdarbības attīstību.Jūsu uzticamais ārzemju partneris

Leinonen Group piedāvā grāmatvedības, administrēšanas, algu administrēšanas un konsultāciju pakalpojumus 14 birojos 12 dažādās valstīs: Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Bulgārijā, Ungārijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Krievijā. Gan Lietuvā, gan Krievijā darbojas divi biroji: Viļņā un Kauņā, kā arī Sanktpēterburgā un Maskavā. Papildus tam Latvijā darbojas auditorfirma Leinonen Audit, kas arī ir Leinonen Group daļa.

Uzziniet vairāk par mūsu pakalpojumiem citās valstīs Leinonen Group mājaslapā vai sazinieties ar savu vietējo Leinonen biroju.

:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: