Velta Šaitere
Galvenais grāmatvedis

Esmu SIA Leinonen darbiniece jau kopš 1995.gada 17.oktobra un esmu kopā ar šo uzņēmumu  jau gandrīz 20 gadus. Jā, tas nav maz, un jāatzīst, ka laiks tiešām skrien vēja spārniem. Iesākumā Leinonen kolektīvs bija neliels un darbs bija saistīts galvenokārt ar Neste uzņēmuma apkalpošanu.

Pa šiem daudzajiem gadiem ir bijusi iespēja augt profesionāli, gūt labu pieredzi darbam  starptautiskā kompānijā, izmantot iegūtās zināšanas ikdienas darbā un strādāt blakus sirsnīgiem un saprotošiem kolēģiem, kurus man ir bijis  prieks iepazīt. 

Paldies par šo iespēju, paldies par atbalstu, par iespēju piedalīties dažādos profesionālos  semināros un arī dažādos kolektīvos pasākumos. 

 SIA Leinonen 20 gadu jubilejā gribētos novēlēt panākumus turpmākajā uzņēmuma darbībā un  izaugsmē, lai nākamie 20 gadi un arī turpmākie gadi ir sekmīgi, lai izdodas atrast risinājumus sarežgītām situācijām un lai ir laba sadarbība ar klientiem.

Saviem kolēģiem un arī sev novēlu, lai raiti sokas ikdienas darbi un lai veiksme visās jomās! Lai veicas un lai ir lielisks komandas gars! 

:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: