Šeit Jūs varat iepazīties ar mūsu jaunākajām publikācijām un profesionāliem viedokļiem par grāmatvedības, nodokļu un juridiskajiem jautājumiem
  • 28. oktobris, 2016, Izdota jauna grāmata
     "Grāmatvedības organizācijas dokumenti – izstrādāšanas rokasgrāmata", autore zvērināta revidente Ilga Matule. Grāmata paredzēta grāmatvežiem un finanšu direktoriem un arī citām personām, kas atbildīgas par grāmatvedības organizācijas dokumentu izstrādāšanu uzņēmumos. Šajā grāmatā sniegti ieteikumi kā šos dokumentus izstrādāt , lai tie ir noderīgi uzņēmuma darbā un pārskatāmi, sniedzot vērtīgu informāciju uzņēmuma darbiniekiem atbilstoši likumdošanas prasībām. Izstrādājiet grāmatvedības politiku atbilstoši Jūsu organizācijas vajadzībām! Grāmatā ir iekļauti piemēri un paraugi visām grāmatvedības organizācijas dokumentu obligātajām sastāvdaļām, kā arī apskatītas šobrīd spēkā esošās likumdošanas normas, kas nosaka grāmatvedības organizācijas dokumentu nepieciešamību un to saturu, tai skaitā ņemts vērā arī jaunais “Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likums”, kas ir spēkā sākot ar 2016.gadu. Grāmatu var iegādāties izdevniecības Lietišķās informācijas dienesta mājas lapas e-veikalā. 


:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: