Pasaules standartiem atbilstoši pakalpojumi Latvijā


Leinonen piedāvā pakalpojumus, kas ļauj uzņēmumiem sekmīgi attīstīt uzņēmējdarbību dažādās pasaules valstīs. Mēs specializējamies grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā, tādēļ spējam atrisināt jebkuru minētās nozares jautājumu un kā ārpakalpojumu sniedzēji saviem klientiem esam izstrādājuši īpašus piedāvājumus. Tāpat Leinonen piedāvā darba algu pārvaldības pakalpojumus un sniedz profesionālas konsultācijas par grāmatvedības jautājumiem, juridiskie pakalpojumi un darbību starptautiskā vidē. Mūsu piedāvāto pakalpojumu klāstā ir arī dažādi administratīvie pakalpojumi.Leinonen Latvia klientu lokā ir galvenokārt dažāda mēroga starptautiskie uzņēmumi. Rīgas birojs ir starptautiskā grāmatvedības un konsultāciju uzņēmuma Leinonen Group daļa.

Uzmanības centrā ‒ klients


Sniedzot pakalpojumus klientam, īpašu uzmanību veltām klientu vajadzību apmierināšanai. Tas nozīmē, ka, ņemot vērā uzņēmumu specifiku, „Leinonen” vienmēr izstrādās klienta vajadzībām atbilstošu pakalpojumu paketi. Mēs nodrošinām saviem klientiem profesionālus un personiskus pakalpojumus par visiem grāmatvedības uzskaites jautājumiem. Par priekšrocību uzskatām savus kvalificētos un pieredzējušos darbiniekus, kuri nodrošinās savstarpēji izdevīgu sadarbību ar starptautiskajiem klientiem.

Ārpakalpojumi ‒ iespēja pievērsties pamatdarbībai


Uzņēmumam darbojoties ārvalstu tirgos, ir svarīgi, lai tas koncentrētu uzmanību uz savas pamatdarbības veikšanu. Neatkarīgi no uzņēmuma darbības nozares arvien vairāk uzņēmumu nolemj nodot grāmatvedības uzskaites un visus ar to saistītos administrācijas darbus uzticamam ārpakalpojumu uzņēmumam. Lielākajai daļai starptautisku uzņēmumu tas ir vienkāršs, bet veiksmīgs un efektīvs risinājums.

Grāmatvedības uzskaites funkciju nodošana ārpakalpojumu uzņēmumiem ir guvusi popularitāti ne tikai izmaksu efektivitātes dēļ, bet arī labāku rezultātu un pakalpojumu kvalitātes dēļ. Turklāt uzticams grāmatvedis ir viens no visvērtīgākajiem aktīviem, ko uzņēmuma vadība varētu vēlēties, lai tai būtu pilnīga kontrole un drošība par savu saimniecisko darbību.

Sadarbojoties ar mums grāmatvedības uzskaites jomā, Jūs nepieļausit kļūdas grāmatvedības uzskaites jautājumos un varēsit nodarboties ar pamatdarbības attīstīšanu. Vienmēr sekojam līdzi nozares attīstības tendencēm, tāpēc sadarbība ar mums ļaus Jums ietaupīt laiku un enerģiju.

Grāmatvedības ārpakalpojumu izmantošanas ieguvumi:

  • grāmatvedības uzskaite bez pārtraukuma 365 dienas gadā;
  • nav jāapmaksā darbinieku slimības lapas un atvaļinājumi;
  • kvalitatīvi pakalpojumi par saprātīgu cenu;
  • aktuālo vietējo prasību un komercdarbības regulējuma pārzināšana;
  • pēc pieprasījuma pieejama noderīga finanšu informācija;
  • savlaicīga finanšu pārskatu iesniegšana;
  • iespēja veltīt laiku citu veiksmīgas uzņēmējdarbības jomu attīstīšanai.

Mūsu grāmatveži un konsultanti ir Jūsu rīcībā


Bieži vien problēmas, kas rodas līdz ar saimnieciskās darbības paplašināšanu jaunos tirgos, ir saistītas ar dažādu valstu kultūras un biznesa vadības atšķirībām. Lai gan Eiropas Savienības vienotais regulējums rada stabilākus apstākļus saimnieciskās darbības veikšanai mūsu reģionā, dažādu valstu grāmatvedības standarti, tiesiskais regulējums un vadības paraugprakses joprojām ir atšķirīgas.

Visi Leinonen biroji organizē savu darbību atbilstoši vietējo uzņēmējdarbības apstākļu specifikai un pārzina nozares jaunumus. Mūsu menedžeri un grāmatveži ir iepazinušies ar dažādām biznesa veikšanas kultūrām un pārzina starptautiskos grāmatvedības standartus un vietējā tiesiskā regulējuma prasības, tādēļ spēj palīdzēt klientiem risināt problēmas.

Skat. starptautisku pakalpojumu reģionu pilnu sarakstu Leinonen Group. 
:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: