Administratīvie pakalpojumi


Uzņēmuma Darbības AdministrēšanaVispārīgie Administratīvie Pakalpojumi
- rēķinu izrakstīšana
- maksājumu apstrāde
- reģistrāciju veikšana

-juridiskās adreses nodrošināšana
un pasta sūtījumu administrēšana
- klientu pārstāvēšana
- arhivēšana

Katrs uzņēmums ir atbildīgs par dažādu administratīvo darbību izpildi. Vietējais Leinonen birojs piedāvā pārņemt no uzņēmumiem šo bieži vien komplicēto un laikietilpīgo darbību izpildi.


Leinonen administrācijas pakalpojumi ir cieši saistīti ar grāmatvedības un darba algu pārvaldības pakalpojumiem. Uzņēmumu administratīvie pakalpojumi ietver, piemēram, maksājumu apstrādi, rēķinu izrakstīšanu vai reģistrāciju PVN mērķiem saskaņā ar vietējā tiesiskā regulējuma prasībām, un to nodrošina mūsu kvalificētie grāmatveži.

Leinonen piedāvātie vispārīgie administratīvie pakalpojumi rada klientiem ērtākus saimnieciskās darbības veikšanas apstākļus. Pēc pieprasījuma varam pārstāvēt savus klientus dažādās iestādēs, nodrošināt grāmatvedības materiālu arhivēšanu un juridisko pasta adresi vai pasta sūtījumu administrāciju.

Leinonen Latvia administratīvie pakalpojumi


Ja Jums ir nepieciešami administratīvie pakalpojumi Latvijā, sazinieties ar mūsu biroju.
:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: