Grāmatvedības Pakalpojumi


Finanšu Grāmatvedība Vadības Grāmatvedība
- uzskaitvedība
- pārskatu iesniegšana
- finanšu pārskatu sagatavošana
- pārskatu iesniegšana
- iekšējā kontrole 
- budžetu sagatavošana

Mūsu pakalpojumu galveno daļu veido grāmatvedības pakalpojumi, kas ir viena no svarīgākajām veiksmīgas saimnieciskās darbības funkcijām. Kvalitatīva grāmatvedības uzskaite padara saimniecisko darbību pārredzamu, sniedzot vadībai skaidru priekšstatu par uzņēmuma finanšu stāvokli.Leinonen grāmatveži rūpējas par pareizas un konsekventas grāmatvedības uzskaites nodrošināšanu un sagatavo gada pārskatus visiem nepieciešamajiem pārskatu iesniegšanas nolūkiem atbilstoši tiesiskā regulējuma prasībām. Mūsu grāmatveži, sadarbojoties ar klientiem, nodrošina grāmatvedības informācijas atbilstību vietējiem un starptautiskiem standartiem.

Leinonen finanšu grāmatvedības pakalpojumi ietver nepieciešamās finanšu informācijas un pārskatu sagatavošanu galvenokārt personām ārpus uzņēmuma ‒ nodokļu iestādēm, kreditoriem, valsts iestādēm un citām ieinteresētajām pusēm. Finanšu grāmatvedības uzskaite ir strukturēts process, ko regulē gan vietējie, gan starptautiskie grāmatvedības standarti. Mūsu piedāvātie finanšu grāmatvedības pakalpojumi iekļauj, piemēram, darījumu uzskaiti, dažādu atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu atbilstoši vietējā tiesiskā regulējuma prasībām, un finanšu pārskatu sagatavošanu.

Leinonen vadības grāmatvedības pakalpojumi ietver uzņēmuma iekšējos nolūkos lietojamas finanšu informācijas sagatavošanu un iesniegšanu. Balstoties uz šo informāciju, menedžeri, darbinieki un uzņēmuma īpašnieki pieņem vadības vai operatīvās darbības lēmumus. Mūsu piedāvātie vadības grāmatvedības pakalpojumi iekļauj, piemēram, atbilstošu atskaišu sagatavošanu, iekšējās kontroles nodrošināšanu un budžeta sagatavošanu.


Leinonen Latvia grāmatvedības pakalpojumi


Ja Jums ir jautājumi par grāmatvedības pakalpojumiem Latvijā, sazinieties ar mūsu biroju.
:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: