Mūsu uzņēmējdarbība Latvijā


Leinonen Latvia ir Leinonen Group ‒ Somijas grāmatvedības un konsultāciju privātuzņēmuma ‒ daļa. Latvijā darbojas divi mūsu uzņēmumi ‒ grāmatvedības uzņēmums SIA Leinonen, kas dibināts 1995. gadā, un auditorfirma SIA Leinonen Audit, kas dibināta 2005. gadā.


Ar vairāk nekā 30 darbiniekiem un simtiem klientu esam viens no lielākajiem grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Papildus tam, kopā ar Leinonen Lithuania Viļņā un Kauņā, kā arī Leinonen Estonia Tallinā, esam viens no vecākajiem un lielākajiem Baltijas grāmatvedības uzņēmumiem.

Mēs strādājam ar klientiem saistībā ar dažādiem jautājumiem, sākot no standarta grāmatvedības pakalpojumiem līdz pat visdažādākajiem uzņēmējdarbības pakalpojumiem, kas atbilst visām Jūsu finanšu pārskatu un plānošanas vajadzībām.

Mūsu pakalpojumu kvalitāti garantē stingras iekšējās kontroles procedūras. Uzņēmumam kopš 2009. gada ir ISO 9001:2008 kvalitātes sertifikāts, kā arī civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, kas parūpējas par jebkādām kļūmēm, kas varētu rasties.

:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: