Petteri Leinonen
Valdes priekšsēdētājs

Pirmoreiz es apmeklēju Rīgu un Latviju 1992. gada beigās. Pilsēta tolaik ļoti atšķīrās no tā, kāda tā ir šodien. Nebija izgaismotu reklāmas plakātu un gandrīz nekāda ielas apgaismojuma. Valsts izmantoja savu pagaidu valūtu, un tajā laikā lats vēl nepastāvēja. Valstī nebija naftas apkurei un vienīgais apsildāmais bloks bija tur, kur atradās viesnīca “Latvija”, kas bija paredzēta ārzemniekiem.
 
Cilvēki bija cerību pilni un interesējās par uzņēmējdarbību. Mēs saņēmām daudz biznesa piedāvājumu un sadarbības uzaicinājumu. Tomēr tas, ko viņiem bija grūti saprast, bija mūsu biznesa veids. Cilvēki brīnījās un jautāja: "Labi, jūs veicat grāmatvedību, taču to dara visi. Tad kāds ir jūsu faktiskais bizness?" Taču es nebeidzu biznesa attīstīšanu Latvijā šī brauciena laikā.


Rīgas birojs tika izveidots 1995. gadā, kad mūsu klients Igaunijā “Neste Oil” vēlējās, lai mēs veicam grāmatvedību viņu degvielas uzpildes stacijām arī Latvijā. Es vilcinājos, bet Neste solīja pilnīgu atbalstu un ņemot vērā to, ka mūsu sadarbība Igaunijā bija tik laba, es nolēmu atvērt biroju Rīgā. Mūsu pirmais reģionālais vadītājs bija Seppo Hämäläinen, kas vadīja uzņēmumu mūsu pirmajos raibajos gados.

Tagad SIA Leinonen ir valsts lielākais grāmatvedības uzņēmums ar vairāk kā 30 speciālistiem, kas apkalpo aptuveni 200 klientus.

Es esmu pateicīgs maniem fantastiskajiem darbiniekiem, kas ir to paveikuši. Man ir jāpateicas savai laimīgajai zvaigznei, kas ir devusi man tādus uzticamus un kompetentus darbiniekus kā Velta Šaitere un Baiba Brukšteine, kuri strādā manā uzņēmumā gandrīz 20 gadus. Es vēlos pateikties arī mūsu klientiem par labu sadarbību visus šos gadus..

Tagad ir pienācis laiks nosvinēt šo sasniegumu, bet pēc tam mēs turpināsim cītīgi strādāt, lai attīstītu mūsu pakalpojumus vēl vairāk.

:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: