Par saimnieciskās darbības reģistrāciju un nodokļiem Latvijā 2017


Leinonen nodokļu eksperti piedāvā jums pārskatu par uzņēmējdarbības vidi un nodokļu sistēmu Latvijā. Katras nodaļas tēma ietver visbiežāk uzdotos jautājumus par juridiskās formas izvēli, uzņēmējdarbības reģistrāciju, atļaujām un licencēm, grāmatvedības likumdošanas prasībām, nodokļu politiku, nodarbinātības un investīciju iespējām. Pārskatā iekļautā informācija ir balstīta uz Latvijas Republikas tiesību aktiem, kas ir spēkā no 2017. gada 1. janvāra. Mēs ceram, ka sagatavotais materiāls sniegs jums noderīgu informāciju par likumdošanas normām saistībā ar jūsu uzņēmējdarbību Latvijā. Mūsu eksperti ir gatavi nodrošināt jūs ar nepieciešamo atbalstu.

Nodokļu ceļvedis 2017 PDF:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: